Pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas un procedūru veikšanas, jau tuvākajā laikā VAS “Tiesu namu aģentūra” (TNA) uzsāks degradētās teritorijas, kas atrodas Rīgā, Invalīdu ielā 1, labiekārtošanas darbus. Šobrīd šī teritorija, kur paredzēta ēku pārbūve tieslietu nozares vajadzībām, atrodas ļoti bēdīgā tehniskā stāvoklī, jo nav kopta vairākus gadu desmitus. Tajā ir nolietotas un degradētas ēkas, nedroši objekti, kas bīstami cilvēkiem, kā arī nekopti koki un krūmi

Lasīt vairāk

25. janvārī Upes ielas 1A teritorijas sakopšanas projekta ietvaros notika TNA tikšanās ar dažādu organizāciju pārstāvjiem un iedzīvotājiem. Tikšanās laikā TNA valdes locekle Santa Sausiņa, TNA komercdarbības konsultants Gints Liepaskalns un  arhitekte Gunta Grikmane klātesošos iepazīstināja ar teritoriju, projekta plāniem, SIA LABIE KOKI EKSPERTI atzinumu par koku stāvokli, lai kliedētu bažas par koku nākotni šajā teritorijā. Uz tikšanos bija ieradušies pārstāvji no Pasaules Dabas fonda, Hospitāļu ielas un Brasas apkaimes iedzīvotāju kopienas, Lielo kapu draugu grupas un citi interesenti.

Lasīt vairāk
4

Plānots, ka jaunā cietuma kompleksa Liepājā būvniecība tiks uzsākta līdz 2017. gada nogalei. Liepājas cietums ir pēdējās desmitgades nozīmīgākais infrastruktūras objekts drošākas sabiedrības un ieslodzīto resocializācijas īstenošanas jomā.

Lasīt vairāk
Close view to living department