TNA fulfils the management of real estate being in the possession of the Ministry of Justice, ensuring its rational and efficient management and technical maintenance.

TNA manages 54 real estate units, of which three are newly built ones:

- at Baldones Street 1A, Rigā

- at Jēzusbaznīcas Street 6, Riga

- at Z.Meierovica Avenue 1A, Jūrmala

The total floor surface of the buildings managed by TNA exceeds 80,000 m 2 .

 

Services provided by TNA:

- renting out real estate to state institutions, state companies, as well as other legal and natural persons;

- management of real estate – sanitary cleaning up of premises and surrounding areas, technical maintenance (control of technical state, regulation and other activities) and repair of real estate, its equipment and engineering services;

- performance of works to improve the building (repair and construction works);

- implementation of new building projects.

Questions, consultations and more information:

 

Real Estate Management Section 

Phone: 67804754, 67804767

E-mail: ni@tna.lv

Managed real estate units
Svinīgi iemūrēta kapsula Vienotā tiesu ekspertīžu centra laboratoriju ēkas pamatos
Svinīgi iemūrēta kapsula Vienotā tiesu ekspertīžu centra laboratoriju ēkas pamatos
 • 45
 • 46
 • 47
 • 48
 • 49
 • 50
 • 51
 • 52
 • 53
 • 54
 • 55
 • 56
 • 57
 • 58
 • 59
×

Turpinot darbu pie tiesu ekspertīžu institūta reformas īstenošanas un mūsdienīgas infrastruktūras izveides, 1.jūnijā Rīgā, Invalīdu ielā 1 notika Vienotā tiesu ekspertīžu centra laboratoriju kompleksa ēkas pamatakmens kapsulas iemūrēšanas pasākums.

Topošais ekspertīžu laboratoriju komplekss ļaus organizēt sekmīgu tiesu ekspertīžu darbu piemērotos un laikmeta prasībām atbilstošos apstākļos.

Par būvniecības projekta īstenošanu atbildīga ir SIA “Tiesu namu aģentūra”, kas 2020.gada februārī izsludināja iepirkumu par projektēšanu, autoruzraudzību, demontāžu, būvniecību un teritorijas labiekārtošanu. Iepirkuma rezultātā piesaistīts projektētājs un autoruzraugs "SARMA & NORDE Arhitekti" un būvdarbu veicējs SIA "Woltec". Projekta realizācija notiek trīs posmos, kuru kopējās izmaksas ir 19 503 484,98 (EUR bez PVN). 2022.gada nogalē tika uzsākts projekta trešais posms - laboratorijas korpusa būvniecība, kuru plānots pabeigt 2024.gada pirmajā ceturksnī. Bet visa kompleksa būvniecību, kas ietver arī esošās ēkas pārbūvi un teritorijas labiekārtošanu, plānots pabeigt līdz 2025.gada nogalei.

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere pirms kapsulas iemūrēšanas uzsvēra:"Patiesības noskaidrošana tiesas procesā ir nozīmīga katram Latvijas cilvēkam un visai sabiedrībai kopumā. Tieši tādēļ mums nepieciešamas neatkarīgas tiesas un neatkarīgi tiesu eksperti, kā arī profesionālas un atbilstoši aprīkotas ekspertīžu iestādes. Nenoliedzami, ka kvalitatīvam ekspertu darbam nepieciešams arī mūsdienīgs tehniskais nodrošinājums – telpas, iekārtas, organizatoriskā vide. Vienotā tiesu ekspertīžu centra laboratorijas ēka ir arī valsts tiesu ekspertīžu institūta reformas stūrakmens. Šāda reforma ir nepieciešama, lai ne vien vienkāršotu un efektivizētu ekspertu darbības institucionālo ietvaru, bet arī nodrošinātu ekspertu atzinumu objektivitātei labvēlīgu vidi un paātrinātu lietu izskatīšanu tiesās."

Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Igors Rajevs atzīmēja: “Šodien esam liecinieki ļoti nozīmīgam notikumam, kas pierāda, ja strādājam kopīgam mērķim, tad varam izdarīt ļoti daudz. Tiesu eksperti, kas šobrīd strādā Valsts policijā un Valsts tiesu ekspertīžu birojā, jau sen ir pelnījuši modernas, tehnoloģijām aprīkotas, labiekārtotas darba telpas, tāpēc novēlu veiksmīgu būvniecības procesu un mums visiem jau pavisam drīz pulcēties šīs ēkas atklāšanā.”

Kapsulā, kas tika iemūrēta jaunbūvējamās laboratoriju ēkas pamatos, ievietots vēstījums nākamajām paaudzēm. Līdztekus vēstījumam kapsulā kā šodienas notikumu liecinieki un pierādījumi nākamajām paaudzēm ievietots oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” paziņojums par Valsts prezidenta ievēlēšanu, pirms dažām dienām Latvijas Bankas izdotā 2 eiro piemiņas monēta “Saulespuķe Ukrainai”, žurnāla “IR” 1.jūnija izdevums. Kā arī, lepojoties ar Latvijas hokeja izlases iegūto bronzas medaļu šī gada čempionātā, kapsulā tika ielikta arī 2023. gada Pasaules hokeja čempionāta nozīmīte.

Tiesu namu aģentūras valdes locekle Santa Sausiņa atzinīgi novērtēja projektētāja un autoruzrauga "SARMA & NORDE Arhitekti" unbūvdarbu veicēja SIA "Woltec" darbu, atzīmējot to, ka, neskatoties uz visiem pēdējo gadu izaicinājumiem, būvuzņēmējs turpina strādāt pie šī projekta, nesadārdzinot tā realizāciju.

×
Pabeigts SIA “Tiesu namu aģentūra” administratīvās ēkas Raiņa bulvārī 15, Rīgā iekštelpu remonts
Pabeigts SIA “Tiesu namu aģentūra” administratīvās ēkas Raiņa bulvārī 15, Rīgā iekštelpu remonts
 • IMG 8584
 • IMG 8578 9 fused
 • IMG 8595
 • IMG 8587 8 fused
 • IMG 8608 09 10 fused
 • IMG 8597 8 9 fused
 • IMG 8619 20 fused
 • IMG 8623
 • IMG 8631 2 fused
 • IMG 8644 5 6 fused
×

Saskaņā ar iepirkuma Nr. TNA2021/10 rezultātiem tika noslēgts līgums ar SIA "Moduls Engineering" par SIA “Tiesu namu aģentūra” (TNA) administratīvās ēkas Raiņa bulvārī 15, Rīgā iekštelpu remontu ar mērķi izveidot ergonomisku un mūsdienīgu darba vidi, līguma summa - 258 900,96 eiro (bez PVN).

 SIA "Tiesu namu aģentūra" valdes locekle Santa Sausiņa: "TNA ir svarīgi plānot un izzināt mūsu nomnieku vajadzības un piedāvāt klienta aktivitātēm un darba organizācijai vispiemērotāko biroja modeli, kā arī telpu rekonstrukcijas projektos izmantot ilgtspējīgus un modernus risinājumus. Ņemot vērā projekta sarežģītību un ēkas vēsturisko nozīmīgumu, kā arī projekta realizācijas īsos termiņus, esmu gandarīta, ka sadarbībā ar SIA "Moduls Engineering" esam ļoti veiksmīgi realizējuši rekonstrukcijas projektu un mums ir izdevies izveidot modernu un mūsdienīgu darba vidi Uzturlīdzekļu garantiju fonda darbiniekiem un apmeklētājiem”.

 Vēsturiskajā ēkā Raiņa bulvārī 15, Rīgā pilnībā tika veikta vēsturisko velvju un oriģinālo ķieģeļu sienu atjaunošana, pēc vajadzības pārmūrējot nestabilos ķieģeļu sienu fragmentus, attīrot šuves no birstošās javas, pārklājot ķieģeļus ar speciālu aizsargslāni, tādējādi saglabājot telpās atklātu vēsturisko ķieģeļu mūrējumu.

 Lai nodrošinātu darba apstākļiem atbilstošu vidi, ēkas pagraba stāvā un pirmā stāva telpās uzstādīja stikla starpsienas. Stikla starpsienu izveidošana bija būtiska, lai nodrošinātu maksimāli iespējamā dabīgā apgaismojuma ieplūšanu telpās, kā arī veidojot vēsturiskajās telpās mūsdienīgu interjeru. Savukārt visās telpās ir pilnībā veikta grīdas seguma nomaiņa. Telpās ir veikta grīdu izlīdzināšana ar pašizlīdzinošo masu un ir ieklāts uzņēmumā "Forbo" ražotais linolejs. Tas ir īpaši izturīgs augstākās kvalitātes dabīgs grīdas segums, kas izgatavots no 97% dabīgiem izejmateriāliem, no kuriem 70% ir tādi, kas ātri atjaunojas, turklāt 43% ir otrreizējās pārstrādes izejvielas.

Galvenie tā ražošanā izmantotie materiāli ir linsēklu eļļa, ko iegūst no linu augu sēklām, koka milti un džuta, kas ir dabīga pamatne, uz kuras tiek veidots linolejs. Visā ēkā vecie, nokalpojušie logi ir nomainīti uz kvalitatīviem daudzkameru logiem, kas nodrošina labāku siltumizolāciju un arī āra trokšņu slāpēšanu. Savukārt iekšdurvis telpās ir uzstādītas atbilstoši katras telpas funkcionalitātei vai nu stikla vai kvalitatīvas MDF iekšdurvis.

Ņemot vērā iepriekšējo inženiertīklu stāvokli, visās remontētajās telpās ir pilnībā veikti inženierkomunikāciju tīklu atjaunošanas darbi, nodrošinot to pielāgošanu katras telpas funkcionalitātei. Telpās ir veikta elektronisko sakaru sistēmas un datora tīkla modernizācija, lai nodrošinātu nepieciešamo funkciju izpildi. Darba telpās būtisks ir atbilstošs un kvalitatīvs apgaismojums, tāpēc gaismas risinājumu īstenošanai ir uzstādīti tādu ražotāju kā CHORS, LUCIDE, AROMAS, ZAMBELIS griestu un sienas gaismas ķermeņi, un Siemens gaismas slēdži un rozetes. Darba videi atbilstošu klimata apstākļu nodrošināšanai un klimata uzlabošanai, telpās veikta mehāniskās ventilācijas sistēmas izveide, kā arī izvietoti kondicionieri un vēsturiskās ēkas interjera konceptam atbilstoši radiatori.

Santehnikas mezglu modernizācija un izveide ir veikta atbilstoši jaunajam telpu plānojumam ēkā. Pilnībā nomainītas santehnikas ierīces un ievērojot telpu vēsturiskā interjera konceptu, ir izvēlēti atbilstoši tehnoloģiskie risinājumi.

 "Šajā projektā būtiskākais bija izveidot mūsdienīgu un ergonomisku darba vidi, saglabājot ēkas vēsturisko elpu. Tas vienmēr ir izaicinošs process, jo atjaunojot vēsturiskas telpas ir jārēķinās arī ar neplānotām situācijām. Šajā projektā piedāvājot elektrotehniskos un inženiertehniskos risinājumus, ņēmām vērā arī pašreiz pieejamos energoefektīvākos risinājumus," Kristaps Grīniņš, SIA "Moduls Engineering" valdes loceklis.

×
Ekspluatācijā pieņemta administratīvā ēka Lomonosova ielā 10, Rīgā
Ekspluatācijā pieņemta administratīvā ēka Lomonosova ielā 10, Rīgā
 • TNA Lomonosova 7431 24.04.2021.
 • LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB2
×

2021. gada 1. aprīlī Rīgas pilsētas būvvalde pieņēma ekspluatācijā Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas ēku Lomonosova ielā 10, Rīgā.

 2019. gada 29. novembrī tika noslēgts līgums ar SIA “ZENG” (iepriekš - SIA “IMG Constructor”), kā būvuzņēmēju, paredzot, ka būvuzņēmējs 12 (divpadsmit) kalendāro mēnešu laikā, no objekta nodošanas būvdarbu veikšanai būvuzņēmējam, jeb līdz 2020. gada 16. novembrim veic visus līgumā paredzētos būvdarbus administratīvās ēkas Lomonosova ielā 10, Rīgā energoefektivitātes paaugstināšanai.

 Veiktie būvdarbu ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai – Bēniņu grīdas siltināšana; Augšējā pārseguma siltināšana; Koka logu ar dubulto stiklojumu un koka logu ar divstikla paketēm nomaiņa pret jauniem; Koka un metāla durvju nomaiņa; Ēkas ārējo norobežojošo konstrukciju uzlabošana; Ēkas tehnisko sistēmu uzlabošana. Būvdarbi tika  daļēji finansēti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda un daļēji no TNA līdzekļiem.

 Būvdarbi tiek veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2. pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” projekta ID Nr. 4.2.1.2./17/I/042 “Administratīvās ēkas energoefektivitātes uzlabošana Lomonosova ielā 10, Rīgā” ietvaros.

 Projekta mērķis ir veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās, viedu energovadību un atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Administratīvās ēkas Lomonosova ielā 10, Rīgā energoefektivitātes paaugstināšana vienlaikus nodrošina gan pozitīvu un labvēlīgu ietekmi uz vidi un nodrošina kvalitatīvus un atbilstošus apstākļus Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas darbiniekiem un klientiem.

 Informācija par projektu pieejama Eiropas Savienības fondu mājas lapā –

https://www.esfondi.lv/es-fondu-projektu-mekletajs/project?number=4.2.1.2%2F17%2FI%2F042

 

×
Ekspluatācijā pieņemta administratīvā ēka Daugavgrīvas ielā 58, Rīgā
Ekspluatācijā pieņemta administratīvā ēka Daugavgrīvas ielā 58, Rīgā
 • 29
×

2020. gada 14. jūlijā Rīgas pilsētas būvvalde pieņēma ekspluatācijā Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas ēku Daugavgrīvas ielā 58, Rīgā.

 2019. gada 17. maijā tika noslēgts līgums ar SIA “PRO DEV”, kā būvuzņēmēju, paredzot, ka būvuzņēmējs līdz 2019. gada 12. decembrim veic visus līgumā paredzētos būvdarbus administratīvās ēkas Daugavgrīvas ielā 58, Rīgā energoefektivitātes paaugstināšanai.

 Veiktie būvdarbu ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai - Beniņu grīdas siltināšana, Esošo koka ārdurvju nomaiņa, Beniņu lūkas nomaiņa, Ēkas ārējo norobežojošo konstrukciju uzlabošana, Ēkas tehnisko sistēmu uzlabošana, Stikla bloku nomaiņa pret jauniem logiem/Logu ailu siltināšana, Pagraba sienas virszemes un zemzemes daļas siltināšana, 1. stāva grīdas/1m zem grunts līmeņa siltināšana).  Būvdarbi tika  daļēji finansēti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda un daļēji no TNA līdzekļiem.

 Būvdarbi tiek veikti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.1. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts un dzīvojamās ēkās” 4.2.1.2. pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” projekta ID Nr. 4.2.1.2./18/I/024 “Administratīvās ēkas energoefektivitātes uzlabošana Daugavgrīvas ielā 58, Rīgā” ietvaros.

 Projekta mērķis ir veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās, viedu energovadību un atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Administratīvās ēkas Daugavgrīvas ielā 58, Rīgā energoefektivitātes paaugstināšana vienlaikus nodrošina gan pozitīvu un labvēlīgu ietekmi uz vidi un nodrošina kvalitatīvus un atbilstošus apstākļus Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesas darbiniekiem un klientiem.

 Informācija par projektu pieejama Eiropas Savienības fondu mājas lapā –

http://www.esfondi.lv/es-fondu-projektu-mekletajs/project?number=4.2.1.2%2F18%2FI%2F024

×
Ekspluatācijā pieņemts jaunais tieslietu administratīvais centrs Jēkabpilī, Neretas ielā 39
Ekspluatācijā pieņemts jaunais tieslietu administratīvais centrs Jēkabpilī, Neretas ielā 39
 • 3ab29a45 9339 46aa bd9b 4c351ab83ba8
 • 4f1568cc 7645 485f 8314 cee4c336c11
 • 6f0d4d7f 4d92 45f9 8b4b c241506e3b1f2
 • 42293859 9914 459c 9f60 ff9a3d7015a7
 • b012f8ed 0937 4508 b665 1993cb5d9fae2
 • c046afbe 6ca0 4b81 92c7 46514540eb0e2
 • b6711723 f4eb 4104 a0ee eafbc923c64f2
 • dab8035c 2b48 4f06 9d14 19707d779e84
×

2019.gada 6.jūnijā Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā jauno tieslietu administratīvo centru Jēkabpilī, Neretas ielā 39.

2017. gada 22. februārī tika noslēgts līgums ar SIA “ARČERS”, kā būvuzņēmēju, paredzot, ka būvuzņēmējs līdz 2019. gada 31. maijam veic tehniskā projekta izstrādi, autoruzraudzību un būvdarbu veikšanu jauna tiesas nama būvniecībai Neretas ielā 39, Jēkabpilī.

Ēkas kopējā platība ir 5727 kv.m. Jaunajā tieslietu administratīvajā centrā atradīsies visu tieslietu nozares iestāžu struktūrvienības - Zemgales rajona tiesa Jēkabpilī, Jēkabpils zemesgrāmatu nodaļa, Jēkabpils prokuratūra, Uzņēmuma reģistra Jēkabpils reģionālā nodaļa, Valsts zemes dienests, Valsts valodas centrs, Valsts probācijas dienests un Zemgales reģiona tiesu arhīvs.

Tādējādi tiks nodrošināta iespēja vienuviet saņemt tieslietu iestāžu sniegtos pakalpojumus – pakalpojumi kļūs pieejamāki un ērtāki iedzīvotājiem.

Šobrīd iestādes, atbilstoši katra savam grafikam, veic visu nepieciešamo, lai līdz gada beigām iekārtotos jaunajās telpās, kā pirmās jaunajās telpās jau iekārtojušās Zemgales rajona tiesa Jēkabpilī un Jēkabpils zemesgrāmatu nodaļa.

 

×
Valsts prezidents Egils Levits atklāj atjaunoto Zemgales rajona tiesas ēku Tukumā
Valsts prezidents Egils Levits atklāj atjaunoto Zemgales rajona tiesas ēku Tukumā
 • 0RK750
 • 0RK787
 • 0RK850
 • 0RK881
 • 0RK896
 • 0RK761
 • 0RK988
 • 0RK1039
 • 0RK1064
 • 0RK1274
 • 1RK5026
 • 1RK5034
 • 1RK5073
 • 1
×

Šodien Valsts prezidents Egils Levits svinīgā pasākumā atklāja rekonstruēto Zemgales rajona tiesas ēku Tukumā, Pils ielā 16. Esošajai tiesas ēkai, kas būvēta tālajā 1882. gadā, tika veikta fasādes rekonstrukcija, iekštelpu pārplānošana un pārbūve, kā arī inženiertehnisko komunikāciju nomaiņa, savukārt jaunizbūvētajā korpusā izvietotas tiesas sēžu zāles, kas aprīkotas ar modernām tehnoloģijām, tostarp videokonferenču un skaņas ierakstu iekārtām. Pēc rekonstrukcijas ēkas lietderīgā platība ir palielinājusies divas reizes. Tas nodrošina iespēju ēkā izvietot arī tiesā iekļauto zemesgrāmatu nodaļu ar arhīvu un tādējādi veiksmīgi īstenot reformu, kuras ietvaros paredzēta zemesgrāmatu nodaļu tiesnešu pilnīga iekļaušana rajonu (pilsētu) tiesu sastāvā. Projekta pasūtītājs un finansētājs ir Valsts akciju sabiedrība “Tiesu namu aģentūra”, kas gandarīta gan par projekta kvalitāti, gan par tā īstenošanu noteiktajā termiņā.

“Šajā projektā īstenojām “projektē – būvē” pieeju, kad projektēšanas un būvdarbus veic viens būvuzņēmējs. Šī pieeja, kas plaši izplatīta ASV un rietumvalstīs, ļauj nodrošināt īsāku būvniecības procesu, samazina pasūtītāja riskus un skaidri nosaka iesaistīto pušu atbildību, kā arī ļauj labāk prognozēt būvniecības procesa kopējās izmaksas. Vienlaikus šis ir jau trešais TNA pasūtītais projekts, kuru izstrādājot un īstenojot izmantota Būves informācijas modelēšanas (Building information modeling) jeb BIM pieeja. Vienlaikus vēlos īpaši uzteikt veiksmīgo sadarbību ar būvnieku – pilnsabierību “Velve un Campaign” –, kas veica darbus, strikti ievērojot termiņus, pienācīgā kvalitātē, turklāt nodrošinot, ka tiesas darbs projekta īstenošanas laikā netika pārtraukts,” atzīmē pasūtītāja – VAS “Tiesu namu aģentūra” – valdes locekle Santa Sausiņa.

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns uzsver, ka plašākas telpas un lielāks tiesu zāļu skaits ļaus Zemgales rajona tiesai efektīvāk organizēt savu darbu Tukumā, jo līdzšinējo trīs tiesas zāļu vietā jaunajā tiesu namā tagad ir piecas, turklāt telpu platība dubultojusies. Atklājot atjaunoto tiesu namu Tukumā, ministrs novēl vēsturiskajās un jaunajās telpās godam kalpot tautai, kas saziedojusi līdzekļus tiesiskumam.

“Noslēdzot šo projektu, esam gandarīti par paveikto – radīta mūsdienīga, funkcionāla ēka, vienlaikus saglabājot tās unikālo vēsturisko veidolu. Būvēt sabiedriski nozīmīgas ēkas ir liels izaicinājums un arī liels gandarījums, jo varam dāvāt jaunu dzīvi nozīmīgām vēsturiskām būvēm, apliecinot cieņu gadu desmitiem koptām vērtībām. Novēlam, lai šī būve kalpo izvēlētajam mērķim nākamos 100 gadus, lai šajā tiesu namā tiek spriesta taisnīga tiesa, pieņemti gudri un pārdomāti lēmumi un lai šī ēka kļūtu par simbolu tam, ka tiesas Latvijā ir mūsdienīgas un pieejamas ikvienam Latvijas iedzīvotājam!” saka SIA VELVE valdes loceklis Toms Reiziņš.

Esošā tiesas ēka bija gan tehniski, gan vizuāli nolietojusies, un būtiskākais bija darba platību, tajā skaitā arhīva, trūkums tiesas darbiniekiem, tiesnešiem un apmeklētājiem. Rekonstrukcijas ietvaros šie trūkumi novērsti, mainīts ēkas plānojums atbilstoši tiesu darba specifikai, kā arī veikta jaunus kanalizācijas, ūdensapgādes, vājstrāvas un elektroapgādes sistēmu izbūve un siltumtrases nomaiņa. Savukārt jaunuzceltajā ēkā izvietotas tiesas sēžu zāles, kas aprīkotas ar modernajām tehnoloģijām un pilnībā izpilda tiesu ēku plānojuma prasības – tiesnešu darba zona funkcionāli nodalīta no publiskās jeb apmeklētāju zonas, bet, domājot par tiesas apmeklētāju un darbinieku drošību, izveidota atsevišķa tiesājamo konvojēšanas zona.

Jaunajā ēkā atrodas arī arhīvs, tiesu nama kanceleja, lasītava un apspriežu telpa aizstāvībai, izbūvētas jaunas kameras, nodrošinot apsūdzēto īslaicīgās uzturēšanās ērtības tiesas ēkā, sadzīves telpa konvoja vajadzībām un gādāts par tiesu nama vides pieejamību, izbūvējot liftu piekļuvei otrā stāva tiesas zālēm.

Projekts tika plānots un īstenots sarežģītos apstākļos, nepārtraucot tiesas darbu un netraucējot blakus esošās Tukuma mūzikas skolas darbu.

Projekta pasūtītājs un finansētājs ir VAS “Tiesu namu aģentūra”, kas turpina mērķtiecīgi strādāt pie Tieslietu ministrijas valdījumā esošo nekustamo īpašumu pārvaldīšanas, uzturēšanas un apsaimniekošanas, tostarp tiesu namu rekonstrukcijas un jaunu tiesu namu būvniecības. Tukuma tiesu nama rekonstrukcijas mērķis bija modernizēt tiesas darbu un uzlabot tiesas pieejamību apmeklētājiem, atbilstoši mūsdienu prasībām.

Drošības standarti ēkā atbilst mūsdienu prasībām – lai droši justos gan iedzīvotāji, tai skaitā cilvēki ar kustību traucējumiem, gan tiesneši un tiesas darbinieki, gan konvoja darbinieki.

Rekonstrukcija un piebūves celtniecība uzsākta 2017. gada 28. martā, un šā gada 9. jūlijā gan jauno tiesas ēku, gan līdzšinējās tiesas ēkas rekonstrukcijas darbus pieņēma Būvniecības valsts kontroles birojs. 2017. gada 20. janvārī noslēgts līgums ar pilnsabiedrību “Velve un Campaign” kā būvuzņēmēju par administratīvās ēkas Pils ielā 16, Tukumā, pārbūves projekta izstrādi un būvniecību. Projekta kopējās izmaksas veidoja 2 663 306, 34  EUR, ieskaitot PVN.

 Valsts prezidents Egils Levits piedalās Zemgales rajona tiesu nama atklāšanā

×
Rīga, Invalīdu iela 1

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

Rīga, Invalīdu iela 1
 • Upes iela 1a no augshas 1
×

Esošās ēkas pārbūve, teritorijas labiekārtošana un kopšana Rīgā, Upes ielā 1A

Rīgā, Upes ielā 1A, plānots uzsākt teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas darbus, ņemot vērā 19.gs. teritorijas kultūrvēsturisko kontekstu, kā arī UNESCO vēsturiskā mantojuma statusu.

Sakopšanas darbu pamatojums: hospitāļu teritorija nav kopta vairākus gadu desmitus, tajā ir nolietotas, degradētas ēkas, nedroši objekti, nekopti koki un krūmi.

 • Teritorijas īpašnieks: Tieslietu ministrija
 • Teritorijas apsaimniekotājs: VAS "Tiesu namu aģentūra"
 • Sakopšanas projekta izstrādātājs: SIA "Sarma&Norde"
 • Teritorijā esošo koku novērtējums: SIA "LABIE KOKI EKSPERTI"
 • Uzkopšanas darbus plānots uzsākt: 01.03.2017.
 • Teritorijas kopējā platība: 6,7 ha

 Papildu informācija:

SIA "LABIE KOKI EKSPERTI" ekspertu vērtējums

 

Atzinums par apstādījumu stāvokli zemes īpašumā Rīgā, Upes ielā 1A, SIA "LABIE KOKI EKSPERTI" veikto dendroloģisko izpēti un teritorijas apsaimniekošanas priekšlikumiem. 

Autors: Andrejs Svilāns, dendrologs, Latvijas Dendrologu biedrības eksperts, VZI „Nacionālais botāniskais dārzs” direktors, Latvijas Dendrologu biedrības prezidents.

Video

 

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

×
Rīga, Baldones iela 1A

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

Rīga, Baldones iela 1A
 • administrativo tiesu eka
×

Tiesu administrācija - Administratīvā rajona tiesa Rīgas tiesu nams
Tiesu administrācija - Administratīvā apgabaltiesa

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

×
Rīga, Jēzusbaznīcas iela 6

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

Rīga, Jēzusbaznīcas iela 6

Tiesu administrācija – Rīgas pilsētas tiesa

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

×
Rīga, Rūjienas iela 2 un 4

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

Rīga, Rūjienas iela 2 un 4

Rīga, Rūjienas iela 2 - SIA "RŪJIENA 2", reģ. Nr. 40003441983

Rīga, Rūjienas iela 4 - AS "Sadales tīkls", reģ. Nr. 40003857687

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

×
Rīga, Apes iela 2

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

Rīga, Apes iela 2

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

×
Rīga, Šķūņu iela 17

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

Rīga, Šķūņu iela 17

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

×
Tukums, Pils iela 16

Reinis Markus
Mob. tālr.: 29503334

E-pasts:
reinis.markus@tna.lv

Tukums, Pils iela 16

Tiesu administrācija – Zemgales rajona tiesa (Tukumā)

Reinis Markus
Mob. tālr.: 29503334

E-pasts:
reinis.markus@tna.lv

×
Ventspils, Katrīnas iela 14

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

Ventspils, Katrīnas iela 14

Tiesu administrācija – Kurzemes rajona tiesa (Ventspilī)

 

 

 

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

×
Ogre, Skolas iela 23 (garāžas)

Jānis Bērziņš

janis.berzins@tna.lv
Tālr. 29475835

Ogre, Skolas iela 23 (garāžas)

Jānis Bērziņš

janis.berzins@tna.lv
Tālr. 29475835

×
Rīga, Brīvības bulvāris 34

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

Rīga, Brīvības bulvāris 34

Tiesu administrācija - Rīgas apgabaltiesa

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

×
Rīga, 11.Novembra krastmala 31

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

Rīga, 11.Novembra krastmala 31

 

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

×
Rīga, Brīvības bulvāris 36

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

Rīga, Brīvības bulvāris 36

Latvijas Republikas Tieslietu ministrija

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

×
Rīga, Raiņa bulvāris 15

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

Rīga, Raiņa bulvāris 15

Tieslietu ministrija
 
Sabiedrības integrācijas fonds

Uzturlīdzekļu garantijas fonds

Patentu valde

Valsts valodas centrs

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

×
Rīga, Mārstaļu iela 19

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

Rīga, Mārstaļu iela 19

Maksātnespējas kontroles dienests

Nodibinājums "Latvijas tiesnešu mācību centrs"

Biedrība "Rīgas Politiski represēto biedrība"

Agnese Skudra
Mob. tālr. 29465745

E-pasts: 
agnese.skudra@tna.lv

×
Rīga, Antonijas iela 6

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

 

Rīga, Antonijas iela 6
 • IMG 0191
 • AQ1A4043
 • AQ1A4091
 • IMG 0220
 • IMG 0179
 • IMG 0197
×

Tiesu administrācija

 

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

 

×
Rīga, Aiviekstes iela 6 un Rīga, Valērijas Seiles iela 9 (iepriekš - Lomonosova iela)

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

Rīga, Aiviekstes iela 6 un Rīga, Valērijas Seiles iela 9 (iepriekš - Lomonosova iela)

Tiesu administrācija – Rīgas rajona tiesa (Rīgā)
Tiesu administrācija – Rīgas pilsētas tiesa

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

×
Rīga, Baldones iela 1B

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

Rīga, Baldones iela 1B

SIA "Tiesu namu aģentūra"

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

×
Rīga, Kārļa Mīlenbaha iela 14 un 12A (iepriekš - Puškina iela 14 un 12a)

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

Rīga, Kārļa Mīlenbaha iela 14 un 12A (iepriekš - Puškina iela 14 un 12a)

Valsts zemes dienests

SIA "Rīgas mērniecības birojs", reģ. Nr. 40103623011

Biedrība “Latvijas Politiski represēto apvienība”, reģ. Nr. 40008002052

Biedrība “LATVIJAS NACIONĀLO PARTIZĀNU APVIENĪBA”, reģ. Nr. 40008003147

Biedrība “Latvijas Nacionālo Karavīru biedrība”, reģ. Nr. 50008001241

 

Normunds Cepurītis
Mob. tālr. 29465664

E-pasts: 
normunds.cepuritis@tna.lv

×
Rīga, Daugavgrīvas iela 58

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

Rīga, Daugavgrīvas iela 58

Tiesu administrācija - Rīgas pilsētas tiesa

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

×
Rīga, Laktas iela 4

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

Rīga, Laktas iela 4

Andris Leonovičs
Mob. tālr. 26151915

Tālrunis: 67284531

E-pasts: andris.leonovics@tna.lv

×
Krāslava, Lāčplēša iela 19

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Krāslava, Lāčplēša iela 19

Tiesu administrācija – Latgales rajona tiesa (Krāslavā)

Valsts zemes dienests

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Krāslava, Rēzeknes iela 33a

Antons Masaļskis
Tālr. 28641129

Krāslava, Rēzeknes iela 33a

Latgales apgabaltiesas 24.iecirkņa zvērināts tiesu izpildītājs Meldere Kristīne  

Valsts probācijas dienests  

Antons Masaļskis
Tālr. 28641129

×
Jēkabpils, Neretas iela 39

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Jēkabpils, Neretas iela 39

Tiesu administrācija - Zemgales rajona tiesa (Jēkabpilī)

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs

Valsts zemes dienests

Valsts probācijas dienests

Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Jēkabpils, Liliju iela 20b

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Jēkabpils, Liliju iela 20b

Nodrošinājuma valsts aģentūra

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Balvi, Bērzpils iela 7a

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Balvi, Bērzpils iela 7a

Tiesu administrācija – Latgales rajona tiesa (Balvos)

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Limbaži, Cēsu iela 18

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Limbaži, Cēsu iela 18

Tiesu administrācija – Vidzemes rajona tiesa (Limbažos)

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Sigulda, Šveices iela 27

Pārvaldnieks Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Sigulda, Šveices iela 27

Tiesu administrācija – Rīgas rajona tiesa (Siguldā)

Pārvaldnieks Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Ludza, Krišjāņa Barona iela 8

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Ludza, Krišjāņa Barona iela 8

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Daugavpils, Rīgas iela 18

Iveta Katelo
Tālr. 20220296

e-pasts: iveta.katelo@tna.lv

Daugavpils, Rīgas iela 18

SIA “Sodra Latvia”, reģ. Nr. LV41203019726

SIA  "TaXators", reģ. Nr. 41503044440

SIA "Latvijasmernieks.lv", reģ. Nr. 40003783960

Valsts zemes dienests

Iveta Katelo
Tālr. 20220296

e-pasts: iveta.katelo@tna.lv

×
Daugavpils, 18.Novembra iela 37

Iveta Katelo
Tālr. 20220296

e-pasts: iveta.katelo@tna.lv

Daugavpils, 18.Novembra iela 37

Tiesu administrācija – Latgales rajona tiesa (Daugavpilī)

Iveta Katelo
Tālr. 20220296

e-pasts: iveta.katelo@tna.lv

×
Daugavpils, Tautas iela 45

Iveta Katelo
Tālr. 20220296

e-pasts: iveta.katelo@tna.lv

Daugavpils, Tautas iela 45

Iveta Katelo
Tālr. 20220296

e-pasts: iveta.katelo@tna.lv

×
Alūksne, Rūpniecības iela 8

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Alūksne, Rūpniecības iela 8

Tiesu administrācija - Vidzemes rajona tiesa (Alūksnē)

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Cēsis, Raunas iela 14

Pārvaldnieks Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Cēsis, Raunas iela 14

Tiesu administrācija – Vidzemes rajona tiesa (Cēsīs)

SIA “CINIS”, reģ. Nr. 49503003248

Pārvaldnieks Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Gulbene, Ābeļu iela 6

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Gulbene, Ābeļu iela 6

Tiesu administrācija – Vidzemes rajona tiesa (Gulbenē)

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Liepāja, Alsungas iela 29

Projekta vadītājs (Liepājas cietuma būvniecība)

Gints Iesalnieks

tālrunis: 29128390

e-pasts: gints.iesalnieks@tna.lv

Liepāja, Alsungas iela 29
 • View from west 3
 • View NE 3
 • View SW 3
 • Close view to living department
×

JAUNĀ CIETUMA KOMPLEKSS

Liepājas cietums ir pirmā ieslodzījuma vieta, kuru Latvija būvēs pēc valsts neatkarības atgūšanas. Cietuma komplekss atradīsies Liepājā, Alsungas ielā 29. Projekts paredz 1200 ieslodzīto izvietošanu, īstenojot jauna līmeņa resocializācijas programmu ieslodzīto izglītošanai un integrēšanai sabiedrībā. Paredzēts, ka jaunajā cietuma kompleksā strādās vairāk nekā 400 darbinieku. Projekta būvniecības uzsākšana paredzēta 2018. gada sākumā.

Būvprojekta nosaukums: Jaunā cietuma komplekss

Būvobjekta adrese: Alsungas ielā 29, Liepājā

Projektētājs: SIA Rem Pro

Pasūtītājs: Latvijas Republikas Tieslietu ministrija

 

Zemes gabala platība: 305 116 m²

Ēku skaits uz zemes gabala: 8

Zemesgabala apbūves laukums: 21 846,9 m²

Kopējā telpu platība: 51 407,4 m²

Vietu skaits ieslodzītajiem: 1200

 

- ieslodzīto dzīvojamie korpusi

- nodarbinātības centrs ar ēdināšanas bloku

- izglītības centrs ar telpām garīgām un sporta nodarbībām

- daudzfunkcionāla ēka ieslodzīto pieņemšanai, medicīnas daļa, pastiprināta režīma aizturēšanas telpas, sanāksmju un personāla ēdnīcas telpa

- atklātā tipa cietums

- katlumāja – kopumā trīs ēkas,

- konteineru tipa būves transformatoru apakšstacijas un ģeneratoru (rezerves elektrobarošanas) vajadzībām.

Projekta vadītājs (Liepājas cietuma būvniecība)

Gints Iesalnieks

tālrunis: 29128390

e-pasts: gints.iesalnieks@tna.lv

×
Liepāja, Kūrmājas prospekts 2/6

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

Liepāja, Kūrmājas prospekts 2/6
 • IMG 2275
 • IMG 2277
 • IMG 2279
 • IMG 2280
 • IMG 2281
 • IMG 2282
 • IMG 2284
×

Tiesu administrācija - Kurzemes apgabaltiesa

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

×
Liepāja, Republikas iela 14

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

Liepāja, Republikas iela 14

Tiesu administrācija – Liepājas tiesa

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

×
Valka, Rīgas iela 2

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Valka, Rīgas iela 2

Tiesu administrācija – Vidzemes rajona tiesa (Valkā)

Pārvaldnieks Elviss Ozols

Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Talsi, Kārļa Mīlenbaha iela 2

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

Talsi, Kārļa Mīlenbaha iela 2

Tiesu administrācija – Kurzemes rajona tiesa (Talsos)

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

×
Kuldīga, Kalna iela 25

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

Kuldīga, Kalna iela 25

Tiesu administrācija – Kurzemes  rajona tiesa (Kuldīgā)

Aivars Perševics
Mob. tālr. 26526832

E-pasts:
aivars.persevics@tna.lv

×
Jelgava, Akadēmijas iela 9

Jānis Bērziņš

janis.berzins@tna.lv
Tālr. 29475835

Jelgava, Akadēmijas iela 9

Tiesu administrācija - Zemgales apgabaltiesa

 Pēteris Dzalbe - garāžas noma

Jānis Bērziņš

janis.berzins@tna.lv
Tālr. 29475835

×
Jelgava, Dambja iela 12

Artis Ozoliņš
Tālr. 29262659

e-pasts: artis.ozolins@tna.lv

Jelgava, Dambja iela 12

Tiesu administrācija - Zemgales rajona tiesa (Jelgavā)

SIA "Tele2", reģ. Nr. 40003272854

Artis Ozoliņš
Tālr. 29262659

e-pasts: artis.ozolins@tna.lv

×
Preiļi, 1.Maija iela 7

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Preiļi, 1.Maija iela 7

Biedrība “Preiļi izglītotai Latvijai”, reģ. Nr.40008237361

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, reģ. Nr. 90002065000

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Jūrmala, Zigfrīda Meierovica prospekts 1a

Reinis Markus
Mob. tālr.: 29503334

E-pasts:
reinis.markus@tna.lv

Jūrmala, Zigfrīda Meierovica prospekts 1a

Tiesu administrācija - Rīgas rajona tiesa (Jūrmalā)

Tiesu administrācija - Jūrmalas zemesgrāmatas nodaļa

Latvijas Republikas Prokuratūra

Reinis Markus
Mob. tālr.: 29503334

E-pasts:
reinis.markus@tna.lv

×
Jūrmala, Edinburgas prospekts 75

Reinis Markus

mob.tel. 29503334

e-pasts: reinis.markus@tna.lv

Jūrmala, Edinburgas prospekts 75

Valsts zemes dienests

Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība

SIA "8.Darbnīca", reģ. Nr. 40103480281

Irisa Rozenberga

SIA “ARC&Stream”, reģ. Nr. 40203001053

SIA “Ziemeļu Forte”, reģ. Nr. 42103107260

Reinis Markus

mob.tel. 29503334

e-pasts: reinis.markus@tna.lv

×
Valmiera, Tērbatas iela 13

Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Valmiera, Tērbatas iela 13

Tiesu administrācija - Vidzemes apgabaltiesa

SIA  "KANTĪNE B", reģ. Nr. 44102004917

SIA  “AINAVA V”, reģ. Nr. 44103008649

Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Valmiera, Garā iela 5

Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Valmiera, Garā iela 5

Tiesu administrācija - Vidzemes rajona tiesa (Valmierā)

Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Valmiera, Rīgas iela 47

Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

Valmiera, Rīgas iela 47

Valsts zemes dienests

Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, reģ. Nr. 90002065000

Elviss Ozols
Mob. tālr. 26514476

E-pasts:
elviss.ozols@tna.lv

×
Aizkraukle, Spīdolas iela 4

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Aizkraukle, Spīdolas iela 4

Tiesu administrācija - Zemgales rajona tiesa (Aizkrauklē)

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Aizkraukle, Spīdolas iela 9

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Aizkraukle, Spīdolas iela 9

Valsts meža dienests

Pārtikas un veterinārais dienests

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Rēzekne, Dārza iela 24

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Rēzekne, Dārza iela 24

Tiesu administrācija - Latgales rajona tiesa (Rēzeknē)

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×
Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95

Tiesu administrācija - Latgales apgabaltiesa

Uldis Bērziņš
Mob. tālr. 28641129

E-pasts:
uldis.berzins@tna.lv

×