Ceturtdien, 10. maijā, Jēkabpils tieslietu nama būvlaukumā ar simbolisku kapsulas iemūrēšanu ēkas pamatos tika atzīmēts projekta būvniecības pirmais posms. Visus būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada vasaras sākumā, bet būvniecības kopējās izmaksas lēšamas aptuveni 6,8 milj. eiro apmērā. Projekta attīstības stadija vienlaikus rosinājusi iesaistītās puses parakstīt nodomu protokolu par vairāku Jēkabpils tieslietu ēku un zemes īpašnieku maiņu ar mērķi paaugstināt nekustamā īpašuma apsaimniekošanas efektivitāti.

Lasīt vairāk
1 0RK3906

Ventspilī uzsākti Kurzemes rajona tiesas ēkas paplašināšanas un modernizēšanas darbi, lai izveidotu mūsdienu prasībām un tehnoloģijām atbilstošas tiesu sēžu zāles, nodalot tiesnešu darba zonu no publiski pieejamās zonas. Būvniecības darbus plānots pabeigt nākamā gada pavasarī, bet būvniecības kopējās izmaksas lēšamas aptuveni 2,4 milj. eiro apmērā.

Lasīt vairāk
Tiesu nams ar jauno piebuvi

2018.gada 28.martā, klātesot tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam, ar svinīgu kapsulas iemūrēšanu jaunās piebūves pamatos tika uzsākta Zemgales rajona tiesas nama Tukumā rekonstrukcija un piebūves celtniecība. Projekta ietvaros plānots atjaunot esošās ēkas fasādi, uzlabot tās funkcionalitāti, kā arī paplašināt tiesas telpu kopējo platību līdz 1500 m2.

 

Lasīt vairāk
IMG 3071 1

Pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas un procedūru veikšanas, jau tuvākajā laikā VAS “Tiesu namu aģentūra” (TNA) uzsāks degradētās teritorijas, kas atrodas Rīgā, Invalīdu ielā 1, labiekārtošanas darbus. Šobrīd šī teritorija, kur paredzēta ēku pārbūve tieslietu nozares vajadzībām, atrodas ļoti bēdīgā tehniskā stāvoklī, jo nav kopta vairākus gadu desmitus. Tajā ir nolietotas un degradētas ēkas, nedroši objekti, kas bīstami cilvēkiem, kā arī nekopti koki un krūmi.

LTV raidījums "Adreses" par šo īpašumu

Lasīt vairāk

25. janvārī Upes ielas 1A teritorijas sakopšanas projekta ietvaros notika TNA tikšanās ar dažādu organizāciju pārstāvjiem un iedzīvotājiem. Tikšanās laikā TNA valdes locekle Santa Sausiņa, TNA komercdarbības konsultants Gints Liepaskalns un  arhitekte Gunta Grikmane klātesošos iepazīstināja ar teritoriju, projekta plāniem, SIA LABIE KOKI EKSPERTI atzinumu par koku stāvokli, lai kliedētu bažas par koku nākotni šajā teritorijā. Uz tikšanos bija ieradušies pārstāvji no Pasaules Dabas fonda, Hospitāļu ielas un Brasas apkaimes iedzīvotāju kopienas, Lielo kapu draugu grupas un citi interesenti.

Lasīt vairāk
4

Plānots, ka jaunā cietuma kompleksa Liepājā būvniecība tiks uzsākta līdz 2017. gada nogalei. Liepājas cietums ir pēdējās desmitgades nozīmīgākais infrastruktūras objekts drošākas sabiedrības un ieslodzīto resocializācijas īstenošanas jomā.

Lasīt vairāk
Close view to living department